07 червня 2019 року наш садочок зустрічав літо. Спортивні змагання родин, ярмарок смаколиків від казкових персонажів і конкурс на кращий проект створення візитівки рідного садочка - розважались з користю.

На свято запросили і Юрія Рожкова, давнього друга садочка. Маючи великий досвід у проведенні оригінальних проектів розвитку освітньо-виховних закладів, лідер Громадської платформи "Добро переможе" допоміг визначитись з переможцями. "Кожна з 10 представлених робіт достойна бути втіленою у життя! - зазначив Юрій Рожков, - тому я нагородив усіх. Адже, родини, об'єднавшись, розробляли проекти з любов'ю до дітей, вони вклали в них свої ідеї, турботу, мрії! Було непросто, але ми визначилися з переможцями!" Ними стали одразу 2 творчі родини: Пінзнякові-Мінко та Нікітенко, які запропонували створити скульптуру "Колобки".

Ми під час ярмарку назбирали необхідну суму. Зараз визначаємось з якого матеріалу робити: гіпсу чи бетону. Та вже точно знаємо, що встановимо наших колобків перед входом у садочок! Дуже вдячні Юрію Рожкову за підтримку і подарунки. Серед яких, до речі, несподівано для нас усіх, виявилась і праска! Наша вийшла з ладу і Юрій Рожков, дізнавшись про таку потребу, вручив нам нову. Вдячні йому за те, що він завжди поруч і у найтяжчі жвилини сам пропонує свою підтримку.

Всі учасники освітньо-виховного процесу отримали велике задоволення від "зустрічі Літа".