До Дня козацтва у старшій  групі  провели цікаве заняття"Славетні гетьмани України". Діти отримали знання про історію виникнення козацтва, про великих гетьманів України, які залишили незабутній, героїчний внесок в досягненні незалежності та свободи України в давні часи. Заняття було дуже насичене: портрети гетьманів,  ілюстрований матеріал, фото, книги зробило заняття по- справжньому цікавим та пізнавальним. На кінець заняття малюки залюбки розмальовували булави- символ влади.  Всі справилися дуже гарно: булави неповторні

 IMG-db1b7a98c6a8858b78b91c2cbc9ed025-V.jpg — 213.74 kB

 IMG-46e47d37a158e452d611f6a51f00d020-V.jpg — 249.83 kB

 IMG-7e4c58b7337f482349dc3f14d79d0f1d-V.jpg — 217.99 kB

У нашому закладі з 17 по 21 травня були проведені заходи, присвячені Тижню Безпеки Дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. 
З метою профілактики  дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, учні 4-а класу ЗОШ №18 завітали до нашого садочка і в ігровій формі нагадали  правила безпеки дорожнього руху. А також подарували малюкам  буклети та заклади з даної теми. Захід пройшов під девізом "Зебра Зоя  у садок завітала - Малюкам про правила дорожні нагадала".
В кінці тижня, як підсумок важкій спільній праці дітей та дорослих була проведена фотовиставка малюнків: "Безпека на дорозі".
Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні!
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!
 
 
 
 
 
 
 

Перший осінній день — особливий та урочистий для кожної дитини. Щоб день знань у ЗДО був пізнавальним та цікавим, для наших дошкільнят була проведена розвага: "Скарб знань". Усі учасники освітнього процесу отримали справжнє задоволення і гарний настрій на цілий день!
Дорогі діти, колеги, батьки!
Щиро вітаю Вас із традиційним вересневим святом - Днем знань!
У цей день хочеться побажати любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.
Зі святом Вас усіх та з початком нового навчального року!
З повагою директор ЗДО Євгенія КІНДРА
 
 
 

Всесвітній День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Наш колектив долучився до святкування цього свята  та закликав  усіх вихованців одягнути у цей день вишиванку!!!

А українська вишиванка - диво,
У ній народу код, його душі.
І кожному в ній зручно і красиво, 
Вдягнути ж вишиванку поспіши.
І гордо йди у ній по цілім світі,
Та мовою своєю розмовляй!
І хай сміється сонечко в зеніті -
Ти рідного свого не забувай!
 
 
 
 
 
 
 
 

25.08.2021 у нашому закладі відбулася розвага: "Нехай у серці  кожної дитини - живе любов до України!", присвячена Дню Державного прапора та Незалежності України, яка пройшла святково та урочисто, на свіжому повітрі. Діти всіх вікових груп привітали країну веселими піснями, чудовими танцями та цікавими іграми. Всі учасники освітнього процесу отримали справжнє задоволення, радісні емоції та незабутні враження!
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
 
 
 

У нашому закладі пройшла міська спартакіада для дошкільників: "Крок до Олімпу", з метою популяризації здорового способу життя та рухової активності, підняття престижу фізичної культури і спорту. В змаганнях приймали участь діти старшого дошкільного віку. Вихованці показали високий рівень фізичної підготовки та уміння доцільно використовувати набутий руховий досвід. Для дітей була підготовлена розважальна програма: "Подорож до джунглів". Діти з великим задоволенням приймали участь у розминці та естафетах. Усі учасники спартакіади отримали медалі - ЗА УСПІХИ!!!

 

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому закладі. Успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння і мудрості!

5 травня у нашому садочку відбулася розвага: “Великоднє свято”.
Дошкільнята з великим задоволенням декламували вірші, співали Великодні пісні, танцювали, грали у захоплюючі ігри та естафети. Море позитивних емоцій у дітей викликала гра “Музична писанка”, під час якої дітки утворили гарне, велике коло і коли музика починала грати, діти передавали писанки один одному, а коли - переставала, то ті у кого в руках залишались писанки - виконували таночок.
Розвага пройшла дуже весело!!!
 
 
 

Сьогодні наш заклад приєднався до Екологічного ФЛЕШМОБУ: "Дерева замість квітів", який є частиною глобальної програми з висадки 100 мільйонів дерев у 100 країнах світу.
Вихованці старшої групи, разом з вихователем, взяли в руки лопати, відерця та саджанці каштанів і висадили дерева на території ЗДО, щоб покращити якість повітря, яким дихають наші діти!
 IMG_20210526_135627.jpg — 8.13 MB
 IMG_20210526_135547.jpg — 3 MB
 
 IMG_20210526_135502.jpg — 3.09 MB
 IMG_20210526_135322.jpg — 7.11 MB
 

Інтернет порталом рейтингу освітніх закладів України було проведено Лайт-конкурс: "Краще естетичне оздоблення фойє ЗДО" - 2021. За результатами конкурсу наш садочок зайняв 3 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України.
Дякуємо всім за активну участь та вагомий внесок у розвиток та покращення нашого закладу.
Вітаємо з перемогою!!!
IMG_20210505_0001.jpg — 2.85 MB

Дочірні категорії