Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому закладі. Успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння і мудрості!

5 травня у нашому садочку відбулася розвага: “Великоднє свято”.
Дошкільнята з великим задоволенням декламували вірші, співали Великодні пісні, танцювали, грали у захоплюючі ігри та естафети. Море позитивних емоцій у дітей викликала гра “Музична писанка”, під час якої дітки утворили гарне, велике коло і коли музика починала грати, діти передавали писанки один одному, а коли - переставала, то ті у кого в руках залишались писанки - виконували таночок.
Розвага пройшла дуже весело!!!
 
 
 

Сьогодні наш заклад приєднався до Екологічного ФЛЕШМОБУ: "Дерева замість квітів", який є частиною глобальної програми з висадки 100 мільйонів дерев у 100 країнах світу.
Вихованці старшої групи, разом з вихователем, взяли в руки лопати, відерця та саджанці каштанів і висадили дерева на території ЗДО, щоб покращити якість повітря, яким дихають наші діти!
 IMG_20210526_135627.jpg — 8.13 MB
 IMG_20210526_135547.jpg — 3 MB
 
 IMG_20210526_135502.jpg — 3.09 MB
 IMG_20210526_135322.jpg — 7.11 MB
 

Інтернет порталом рейтингу освітніх закладів України було проведено Лайт-конкурс: "Краще естетичне оздоблення фойє ЗДО" - 2021. За результатами конкурсу наш садочок зайняв 3 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України.
Дякуємо всім за активну участь та вагомий внесок у розвиток та покращення нашого закладу.
Вітаємо з перемогою!!!
IMG_20210505_0001.jpg — 2.85 MB

У нашому закладі з 17 по 21 травня були проведені заходи, присвячені Тижню Безпеки Дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. 
З метою профілактики  дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, учні 4-а класу ЗОШ №18 завітали до нашого садочка і в ігровій формі нагадали  правила безпеки дорожнього руху. А також подарували малюкам  буклети та заклади з даної теми. Захід пройшов під девізом "Зебра Зоя  у садок завітала - Малюкам про правила дорожні нагадала".
В кінці тижня, як підсумок важкій спільній праці дітей та дорослих була проведена фотовиставка малюнків: "Безпека на дорозі".
Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні!
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!
 
 
 
 
 
 
 

22 квітня - Всесвітній день Землі. Ця подія об'єднує людей планети заради охорони середовища і не могла залишити без уваги і наш садочок!
Вихователі всіх вікових груп провели ряд різноманітних заходів: заняття, бесіди, досліди та експерименти, закріпили з дітьми навички сортування сміття, а на останок зробили колективні роботи на різну тематику. Наші вихованці дали обіцянку любити та берегти цей світ!!!
На світ з`явилися, щоб жити 
Великі звірі і малі.
Людина же прийшла - любити,
Добро творити на Землі.
Не нищіть квіти, не зривайте,
Нехай на них блищить роса.
Усе живе оберігайте,
Хай нас оточує краса!
 
 
 
 
 

Всесвітній День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Наш колектив долучився до святкування цього свята  та закликав  усіх вихованців одягнути у цей день вишиванку!!!

А українська вишиванка - диво,
У ній народу код, його душі.
І кожному в ній зручно і красиво, 
Вдягнути ж вишиванку поспіши.
І гордо йди у ній по цілім світі,
Та мовою своєю розмовляй!
І хай сміється сонечко в зеніті -
Ти рідного свого не забувай!
 
 
 
 
 
 
 
 

16 квітня у нашому садочку вихователі всіх вікових груп провели заходи, присвячені Дню Довкілля.
Мета: підвищення інтересу до природного довкілля, формування екологічної свідомості та патріотизму. 
Вихователь середньої групи провела тематичну бесіду: "Буду я природі другом" та запропонувала діткам впорядкувати ігровий майданчик. Діти із великим задоволенням прибирали сухі гілки дерев, підмітали доріжки, виривали травичку та допомогали обкопувати дерева!
А вихователь старшої групи провела екскурсію: "Стежками рідного селища", де приділила особливу увагу проблемі  збереження чистоти навколишнього довкілля, підвівши дітей до розуміння необхідності охорони навколишнього середовища та донесла до них важливість збереження нашої природи. Також діти провели ряд дослідів і відкрили для себе дуже багато цікавого.
Усі учасники освітнього процесу отримали задоволення та масу позитивних емоцій!!!
Природа нам - як рідний дім,
Вона усім - як мати.
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба дбати!!!
 
 
 
 
 

У нашому закладі пройшла міська спартакіада для дошкільників: "Крок до Олімпу", з метою популяризації здорового способу життя та рухової активності, підняття престижу фізичної культури і спорту. В змаганнях приймали участь діти старшого дошкільного віку. Вихованці показали високий рівень фізичної підготовки та уміння доцільно використовувати набутий руховий досвід. Для дітей була підготовлена розважальна програма: "Подорож до джунглів". Діти з великим задоволенням приймали участь у розминці та естафетах. Усі учасники спартакіади отримали медалі - ЗА УСПІХИ!!!

 

12 квітня у нашому закладі пройшли тематичні заняття та бесіди до Дня космонавтики. Мета: формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до Всесвіту. Космос – це щось далеке, таємниче і звичайно - фантастичне, тому цю тему так люблять діти дошкільного віку. Вихованці середньої групи з цікавістю розглядали малюнки про космос і все, що з ним пов’язане, слухали захоплюючі розповіді вихователя про цікавий Всесвіт і незвідані планети сонячної системи, грали в ігри та зробили космічні кораблі з кольорового паперу.
А вихованці старшої групи розглядали та обговорювали добірку ілюстрацій на тему: "Людина і Космос" та обговорили питания " Що таке Сонячна система?" Весь матеріал дітям подавався з використанням ІКТ. Діти змагалися з великим задоволенням під час космічної вікторини та в рухливих іграх.
Наша малеча отримала масу позитивних емоцій і ще довго обговорювала свої космічні пригоди.
 
 
 

Дочірні категорії